Prikaz 1 prispevka (od skupno 1)
  • Avtor
    Prispevki
  • #510 Odgovor

Sandra

Pozdravljeni,
    Vceraj sem bila v bolnici z 81 letnim ocetom pa naj povem zgodbo, tocno eno leto nazaj se je cepil proti gripi ( cepil se je vsako leto) in potem so se zacele tezave hripavost, tezko je sel na noge ( pa ceprav je veliko hodil) no in en vecer mi je zatozil, da ga boli zelodec, peljala sem ga na urgenco kjer so ugotovili vodo v pljucih, narocila sem ga samoplacnisko ultrazvok srca, kjer so ugotovili 1 litr vode v pljucih ter da ima srcno popuscanje, dobil je tablete concor ter pradaxa, voda je izginila vendar sedaj ze pol leta ima ponoci napade kaslja, cez dan nemore jesti(mogoce 1x na dan je ali pa tudi ne), nonstop ima obcutek v grlu-ustih kot da je prehlajen, v obraz je bled in vceraj sem ga peljala na urgenco, zaradi bolecine v pljucih. Zdravnik sumi na krvno bolezen, saj ima neka nihanja v krvi- levkocitov skoraj nima (so tudi mozne 3 bolezni in sicer hiv in pa se dve virusne okuzbe- ki naj bi jih lahko dobim od mojega sinkota, ki je star 1,5leto, vendar mi je zdravnica rekla da ne vrjame da je to ampak da je v ozadju nekaj drugega -rak) V cetrtek je narocen na odvzem kostnega mozga, da tocno izvemo kaj je, vendar jaz nocem cakati skoraj en teden na te preizskave in bi rada narocila kapljice rens h, vendar sedaj se poraja vprasanje kaj narociti, katere bi lahko popravile stanje mojega oceta? Cene se gibljejo od 15 eur in pa vse do 450? Katere narociti? Najlepsa vam hvala za odgovore ter lep pozdrav.

Prikaz 1 prispevka (od skupno 1)
Odgovori na: Sum na levkemijo
Vaši podatki: