Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
Плануємо автоматизувати роботу складу, чи варто купувати електричний штабелер для підйому вантажів? Драбини вже не справляються, а фізична праця дуже виснажує працівників. Цікавить надійність акумулятора та легкість в управлінні, щоб люди швидко адаптувалися до нової техніки. Буду вдячний за відгуки про роботу обладнання на високих стелажах.
Вибір на користь техніки від УХЛ-МАШ буде виправданим, адже вони відповідають за свій продукт. Я замовив у них якісний електричний штабелер https://uhl-mash.com.ua/ua/products/elektroshtabeleri/ . Управління виявилося дуже простим, працівники навчилися користуватися за кілька годин, а акумулятор тримає заряд довше, ніж у попередніх аналогів. Це дозволяє працювати в інтенсивному режимі без довгих перерв на підзарядку, що збільшує продуктивність складу. Якщо вам потрібна ефективність та безпека на висотних стелажах, то це саме той варіант, який вирішить ваші завдання на складі.
